Co dalej gdy już wybrałeś partnera do Twojego marketingu sieciowego?

Co dalej gdy już wybrałeś partnera do Twojego marketingu sieciowego?

Gdy już wybrałeś swojego partnera, czas zacząć rozwijać swój własny biznes. Od czego zacząć? Najpierw musisz poznać swoje produkty, zdobyć wiedzę na temat rynku i swojej działalności. Żeby być dobrym w tym co robisz, musisz wiedzieć co i jak masz robić. Więc zadaj sobie pytanie czym się zajmujesz? To pytanie padnie od każdego potencjalnego partnera w biznesie. Najprościej będzie tak: Współpracuję z producentem nie inwestującym w reklamy i kampanie medialne, a pieniądze dzięki temu zaoszczędzone przeznaczane są na wynagrodzenie dla takich osób jak Ty, za to, że zachęcisz inne osoby do korzystania z tych produktów. Twój zarobek wiąże się z obrotami Twojej siatki dystrybucyjnej. Im więcej osób zachęcisz do korzystania z produktów i ewentualnej ich sprzedaży tym więcej zarobisz. Po prostu możesz zarobić na tym, że zachęcisz innych, aby kupowali u siebie, a nie w stacjonarnych sklepach. Czy, których ze znanych sklepów zapłacić Ci kiedyś, za to że poleciłeś ich produkty? Na pewnie NIE bo w innym przypadku nie potrzebowałbyś już chodzić do pracy:)

Zachęcam do obejrzenia poniższej prezentacji na youtube pod poniższym linkiem:

Co to jest marketing sieciowy

Gdy już wiesz czym się zajmujesz, czas zacząć działać. W większości firmy z branży marketingu sieciowego zachęcają do stworzenia listy Twoich potencjalnych partnerów (na początku są to rodzina i znajomi). W tym celu wypisujemy na kartce wszystkie osoby, które znamy wraz z ich numerami telefonów, a następnie dzwonimy i staramy się umówić z każdą z tych osób na rozmowę ws. współpracy. Niestety ten pierwszy etap rozwoju własnego biznesu w marketingu sieciowym to pasmo porażek, a czasem nawet wyśmiewania nas przez naszą rodzinę czy znajomych. Wiąże się to z tym, że mało ludzi rozumie ten rodzaj działalności, a także z tym, że nie wyobrażają sobie Nas jako biznesmena… Nie mniej jednak im Twoja lista jest dłuższa tym większe Twoje szanse na znalezienie pierwszych chętnych do współpracy.

Co robić gdy Twoja lista się skończy? Tego dowiesz się już niebawem w kolejnym naszym wpisie.

A na koniec jeszcze, krótki filmik z ekspertem od spraw przyszłych emerytur. Co jego zdaniem pozwoli nam na spokojną emeryturę?

Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *