Twoja lista się skończyła jak dalej rozwijać własny biznes?

Twoja lista się skończyła jak dalej rozwijać własny biznes?

To czas, aby zacząć swój własny biznes na poważnie. Dojście do tego etapu świadczy o byciu wytrwałym. Trzeba mocno zacisnąć zęby po to by przetrwać pierwsze pasmo porażek. Do tego czasu powinieneś już przeczytać kilka książek polecanych przez Twoją linię sponsorowania oraz odbyć kilka szkoleń (jeśli firma, z którą współpracujesz takie organizuje). Jeśli chcesz osiągnąć sukces w swoim własnym biznesie musisz nauczyć się przegrywać. i nigdy się nie poddawać. Niech Twoją motywacją będą poniższe słowa:

Każda porażka przybliża Cię do sukcesu. Teraz powinieneś nauczyć się „kontaktować”. Szukać nowych osób, chętnych do współpracy. Będą to osoby, które Cię nie znają więc będziesz w ich oczach osobą neutralną, która może zrobić na nich dobre lub złe wrażenie. Twoi znajomi mają o Tobie już wyrobione zdanie i nie każdy kojarzy Cię z biznesmenem, dlatego trudniej Ci jest ich przekonać. Każdą nową osobę, którą uda Ci się wprowadzić do biznesu musisz nauczyć jak się w nim poruszać i jak powinno się rekomendować nowe osoby. Każdy z Twoich partnerów musie nauczyć się uczyć kolejnych współpracowników tego samego co Ty nauczyłeś ich. Jeśli tak będzie wyglądała Wasza współpraca jest szansa na stworzenie wspaniałej i dużej struktury niezależnych przedsiębiorców.
Teraz gdy już wiesz jak zacząć i jak działać w Twoim własnym biznesie, czas nauczyć się jak zachęcać nowych ludzi do współpracy.
Ale tego dowiesz się następnym razem.

Pomyśl czy chcesz, aby Twoje życie wyglądało tak przez 40lat?

Dobrej nocy.
Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *