System Dextera Yagera

System Dextera Yagera

Czym jest system Dextera Yagera?

Czy słyszeliście o 8 punktach Dextera Yagera?

Dexter Yager jest jedna z najznakomitszych postaci marketingu sieciowego. To on w czasach, gdy nic nie było takie łatwe i dostępne jak teraz rozwinął marketing sieciowy do niewyobrażalnych rozmiarów. Do dziś jest liderem tej branży mając swoich dystrybutorów na całym świecie. Dzięki niemu dużo łatwiej jest zrozumieć zasady działania i poruszania się w marketingu sieciowym.

Do dziś najlepsi w tym biznesie opierają się na systemie Dextera Jagera. A czym jest ten system? To kilka prostych zasad w połączeniu z edukacją. Dexter Yager opierał się na 8 głównych zasadach:

8-stopniowy wzorzec sukcesu ( 8 pkt Dextera Yegera)

1. Marzenia,

2. Zaangażowanie,

3. LISTA!!!,

4. Zapraszanie,

5. Pokazywanie planu,

6. Rozpoczęcie,

7. Monitorowanie postępów,

8. Powielanie wzorca.

Każda osoba, która będzie swój biznes opierała na tych 8 zasadach jest skazana na sukces. Dlaczego lista zaczyna się od marzeń? Ponieważ jeśli człowiek ma marzenie to i ma chęć do działania. Jest to bodziec dający sygnał to wytężonej pracy.

Zaangażowanie, czy to co jest najważniejsze w każdym biznesie. W żadnej dziedzinie życia nie osiągniemy sukcesu jeśli nie zaangażujemy się w coś na 100%

Lista, to narzędzie pracy. Każdy z nas w swojej codziennej pracy ma narzędzie, którymi się posługujemy. Dla niektórych jest to wiertarka, młotek, śrubokręt dla innych laptop, samochód czy telefon komórkowy. W tym biznesie najważniejszym narzędziem jest lista potencjalnych współpracowników i od tej listy zależy Twoja przyszłość.

Zapraszanie, czyli to co pozwoli nam znaleźć kolejne osoby gotowe do walki o swoje marzenia,

W następnym wpisie omówimy resztę punktów z powyższej listy.

Myślcie pozytywnie i walczcie o Swoje marzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *