System Dextera Yagera, plan marketingowy

System Dextera Yagera, plan marketingowy

Plan marketingowy

W poprzednim wpisie pisaliśmy o systemie Dextera Yagera. Opis systemu, który prowadzi do sukcesu zakończyliśmy na pokazywaniu planu marketingowego. Na czym on polega?

Krótki filmik:

Plan Sprzedaży i Marketingu Amway ma na celu wynagrodzenie Cię za osiągnięte wyniki sprzedaży i za pomoc w sprzedaży oraz w budowaniu biznesu udzieloną osobom z Twojej dolnej linii rekomendacji. Nagrody mogą przybierać formę finansową, wycieczek motywacyjnych, zdobywania kwalifikacji, np.:

  • Premie / upusty miesięczne uzależnione od wielkości sprzedaży, mieszczące się w przedziale od 3% do 21%.
  • Miesięczne i roczne premie dodatkowe (np. premia kierownicza), inne nagrody pieniężne oraz nagrody motywacyjne oparte o wyniki Twojej grupy biznesowej.
  • Marża od sprzedaży detalicznej produktów.

Plan marketingowy Amway należy do grupy planów marketingowych z nieograniczoną szerokością (liczba zarekomendowanych przedsiębiorców w pierwszej linii) i nieograniczoną głębokością (liczba generacji “jedna pod drugą” w strukturze). Często jest nazywany planem schodkowym z oderwaniem. Amway stawia duży nacisk, by każdy Przedsiębiorca Amway (PA) mógł rozwijać swój biznes międzynarodowo. Dlatego też plan wynagrodzeń posiada ponad 80 sposobów generowania bonusów. Wiele z nich jest pochodną rozwijania międzynarodowej społeczności przedsiębiorców. Przy dzisiejszych metodach komunikacji z wykorzystaniem Internetu, technologie i plan marketingowy Amway przybierają nową, synergiczną formę.

Jak wygląda tabela wynagrodzeń w pierwszym etapie rozwoju biznesu (od 3% do 21%) prezentujemy poniżej:

WP grupy w danym miesiącu to jej obrót przeliczany na punkty. Amway wprowadziło obrót punktowy ze względu na możliwość prowadzenia biznesu w różnych krajach o różnych walutach. W Polsce 1PV (punkt) to około 7-8zł netto.

Poniżej link do przykładowej prezentacji planu marketingowego. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w tym biznesie powinieneś jak najczęściej pokazywać plan innym osobom i zachęcać je do współpracy. Im większa będziesz wasza grupa tym lepsze zarobki.

https://prezi.com/9etsdnw_hnj6/marketing-wielopoziomowy/?utm_campaign=share&utm_medium=copy

Poznaj nasz plan marketingowy i dołącz do nas już dziś – link do rejestracji – http://www.amway.pl/user/edyta_lukasz/invite=yes

Miłego wieczoru, pozdrawiam gorąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *